Sort Options
wo30nov20:00Gli amori d’Apollo e di Dafne’ - Francesco CavalliTUIN VAN VOCAAL TALENT20:00 Eemklooster Amersfoort Event TagsKOOP TICKETS
za26nov20:00Romantische koormuziek - GEANNULEERDo.l.v. Henk Neven en Hans Eijsackers20:00 Sionskerk Zeist Event TagsGEANNULEERD
za12nov14:15Arche - Jörg WidmannZaterdagMatinee14:15
wo28sep20:15Shadows - Nationale Opera & BalletAmsterdam 13-28 sep 202220:15 Nationale Opera & Ballet
zo25sep14:00Shadows - Nationale Opera & BalletAmsterdam 13-28 sep 202214:00 Nationale Opera & Ballet
zo25sep11:00- 12:15Hänsel & Gretel11:00 - 12:15 Flint Amersfoort
za24sep20:15Shadows - Nationale Opera & BalletAmsterdam 13-28 sep 202220:15 Nationale Opera & Ballet
wo21sep20:15Shadows - Nationale Opera & BalletAmsterdam 13-28 sep 202220:15 Nationale Opera & Ballet
za17sep20:15Shadows - Nationale Opera & BalletAmsterdam 13-28 sep 202220:15 Nationale Opera & Ballet
vr16sep20:15Shadows - Nationale Opera & BalletAmsterdam 13-28 sep 202220:15 Nationale Opera & Ballet
di13sep20:15Shadows - Nationale Opera & BalletAmsterdam 13-28 sep 202220:15 Nationale Opera & Ballet
wo27jul - 31Hele dagFestival 'LEADING VOICES'27 t/m 31 juli UTRECHT(Hele dag)
za16jul20:00Openingsconcert Internationaal Orgelfestival HaarlemNationaal Gemengd Jeugdkoor o.l.v. Sigvards Klava20:00 St. Bavokerk, Haarlem
zo3jul16:15- 17:30Zomerconcert JUNIOREN16:15 - 17:30 Noorderlichtkerk Zeist Event TagsKOOP TICKETS
wo29jun19:00Openingsconcert The Big Sing (Koorbiënnale Haarlem)Voces8 - Nationaal Gemengd Jeugdkoor - Nationaal Vrouwen Jeugdkoor19:00 Grote of Sint Bavokerk Haarlem
di28jun00:00Masterclass Voces8 - Nationale KorenBesloten00:00
zo26jun16:15Naranjita Naranjal - Muziek uit Zuid-Amerika en Zuid-EuropaNationaal Kinderkoor en Nationaal Jongenskoor o.l.v. Adrián Rodriquez van der Spoel16:15 Pieterskerk, Utrecht Event TagsKOOP TICKETS
za25jun20:00Naranjita Naranjal - Muziek uit Zuid-Amerika en Zuid-EuropaNationaal Kinderkoor en Nationaal Jongenskoor o.l.v. Adrián Rodriquez van der Spoel20:00 Waalse Kerk, Amsterdam Event TagsKOOP TICKETS
zo5jun20:00#uncut - Renske Vrolijk20:00 Stadsschouwburg Utrecht
za4jun20:00Sigvards Klava dirigeert het Nationaal Gemengd Jeugdkoor & Nationaal Vrouwen JeugdkoorMuziek van o.a. Sviridov, Pärt en Vasks20:00 TivoliVredenburg
vr3jun20:15#uncut - Renske Vrolijk20:15 De Vereeniging Nijmegen
zo29mei16:00#uncut - Renske Vrolijk16:00 Muziekcentrum Enschede
za28mei20:00#uncut - Renske Vrolijk - VOORSTELLING GEANNULEERD20:00 Amare, Den Haag
za28mei20:00#uncut - Renske Vrolijk20:00 Amare, Den Haag
wo25mei20:15#uncut - Renske Vrolijk20:15 Muziekgebouw Amsterdam
di24mei20:15#uncut - Renske Vrolijk20:15 Doelen Rotterdam
ma16mei20:00- 21:15Benefietconcert voor OekraïneInternationaal Lied Festival Zeist20:00 - 21:15 Evangelische Broedergemeente Zeist
za14mei10:00- 17:30Workshops - Vocale begeleiding van jonge stemmenDag voor muziekdocenten, kinder- en jeugdkoordirigenten en zangpedagogen 10:00 - 17:30 TivoliVredenburg
zo1mei15:00- 18:00Masterclass ANDREAS SCHOLLCoaching van solisten uit de Nationale Koren15:00 - 18:00 TivoliVredenburg
vr15apr19:30- 20:30Via Crucis - Franz LisztNationaal Gemengd Jeugdkoor19:30 - 20:30 Bergkerk Amersfoort
ma11apr19:30Mattheus Passion J.S. BachNederlands Kamerorkest, Vlaams Radiokoor, Nationaal Jongenskoor19:30 Concertgebouw Amsterdam
za9apr19:30Mattheus Passion J.S. BachNederlands Kamerorkest, Vlaams Radiokoor, Nationaal Jongenskoor19:30 Concertgebouw Amsterdam
vr1apr20:00Hänsel und Gretel met LUDWIG - Peter Leung regie20:00 TivoliVredenburg
zo9jan14:15Vocale JuwelenMaarten Engeltjes, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, PRJCT Amsterdam14:15 Amare, Den Haag
za8jan21:00Vocale JuwelenMaarten Engeltjes, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, PRJCT Amsterdam21:00 TivoliVredenburg, Utrecht
za8jan18:30Vocale JuwelenMaarten Engeltjes, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, PRJCT Amsterdam18:30 TivoliVredenburg, Utrecht
do6jan20:15Vocale JuwelenMaarten Engeltjes, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, PRJCT Amsterdam20:15 Muziekgebouw aan't IJ, Amsterdam
vr24dec20:15Cantate de Noël - HoneggerRadio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz20:15 TivoliVredenburg, Grote Zaal
zo19dec13:00Kerst met de Nationale Koren, LUDWIG en Lucie HorschAVRO / TROS13:00 TivoliVredenburg, Grote Zaal
za18dec15:30- 16:30Kerstconcert Nationaal Kinderkoor JUNIOR en Nationaal Jongenskoor JUNIOR15:30 - 16:30 Noorderlichtkerk, Zeist Event TagsKOOP TICKETS
zo12dec15:00CANCELLED Mahler - Symfonie nr. 3Orchestre Philharmonique du Luxembourg15:00 TivoliVredenburg
zo28nov15:30- 16:45Verplaatst naar 15.30h - Adventsconcert Nationaal Gemengd Jeugdkoor15:30 - 16:45 Maria- of Koepelkerk, Bussum Event TagsKOOP TICKETS
vr26nov12:30Lunchconcert12:30 TivoliVredenburg Utrecht
zo7nov17:00- 18:15GECANCELLED Herfstconcert Nationaal Jongenskoor en Nationaal Kinderkoor17:00 - 18:15 Oosterkerk, Zeist Event TagsKOOP TICKETS
za16okt11:00Masterclass Dame Emma Kirkby & Fred Jacobs11:00 TivoliVredenburg, Hertz
di12okt20:00Zauberflöte van W. A. Mozart - GEANNULEERDOrkest van de 18e eeuw, Cappella Amsterdam20:00 Amsterdam
wo6okt00:00Nationaal Vrouwen Jeugdkoor & King SingersBesloten00:00 Concertgebouw Amsterdam
zo3okt15:00Dido and Aeneas - regie Peter LeungMusici Koninklijk Concertgebouworkest15:00 TivoliVredenburg, Grote Zaal
za2okt20:00Dido and Aeneas - regie Peter LeungMusici Koninklijk Concertgebouworkest20:00 Grote Kerk, Veere
vr1okt19:00Dido and Aeneas - regie Peter LeungMusici Koninklijk Concertgebouworkest19:00 Hanzehof, Zutphen
za11sep14:15NTR ZaterdagMatinee 'FEDORA'14:15 Concertgebouw Amsterdam
zo18jul00:00Festival WonderfeelSolistenklas Nationaal Jongenskoor00:00 Landgoed Schaep en Burgh
za17jul20:15Openingsconcert Internationaal Orgelfestival Haarlem - GEANNULEERDNationaal Gemengd Jeugdkoor o.l.v. Sigvards Klava20:15 St. Bavokerk, Haarlem
vr16jul00:00Festival Wonderfeel - De avond van de traanNationaal Jongenskoor00:00 Landgoed Schaep en Burgh
vr25jun - 26jun 2508:00jun 26The Veil of the Temple - John Tavener - GEANNULEERD08:00 - 05:00 (26) Gashouder, Amsterdam
ma21jun20:15Planets - Gustav Holst - GEANNULEERDNederlands Philharmonisch Orkest & Nationaal Vrouwen Jeugdkoor20:15 Concertgebouw, Amsterdam
zo20jun15:00Planets - Gustav Holst - GEANNULEERDNederlands Philharmonisch Orkest & Nationaal Vrouwen Jeugdkoor15:00 TivoliVredenburg, Utrecht
vr18jun20:15La Damnation de Faust - Berlioz - GEANNULEERD20:15 TivoliVredenburg, Utrecht
za22mei20:303e Symphonie Gustav Mahler - GEANNULEERDSymphonieorchester des Bayerischen Rundfunks20:30 Concertgebouw, Amsterdam
za1mei14:15Dido and Aeneas - regie Peter Leung - VIDEOSTREAMMusici Koninklijk Concertgebouworkest14:15 Muziekgebouw aan't IJ, Amsterdam
za27mrt20:00Matthäus Passion - J.S. Bach - VIDEOSTREAMKoninklijk Concertgebouworkest - Collegium Vocale Gent20:00 Concertgebouw, Amsterdam
do8okt18:30Concerto delle suore met Ton Koopman - GEANNULEERDNationaal Vrouwen Jeugdkoor & Amsterdam Baroque Orchestra18:30 Muziekcentrum, Enschede
di6okt21:00Concerto delle suore met Ton Koopman - GEANNULEERDNationaal Vrouwen Jeugdkoor & Amsterdam Baroque Orchestra21:00 Duomo di Monreale (IT)
zo4okt15:00Concerto delle suore met Ton KoopmanNationaal Vrouwen Jeugdkoor & Amsterdam Baroque Orchestra15:00 TivoliVredenburg, Utrecht
za3okt16:30Concerto delle suore met Ton KoopmanNationaal Vrouwen Jeugdkoor & Amsterdam Baroque Orchestra16:30 Zuiderstrandtheater, Den Haag
vr2okt18:30Concerto delle suore met Ton KoopmanNationaal Vrouwen Jeugdkoor & Amsterdam Baroque Orchestra18:30 Muziekgebouw aan't IJ, Amsterdam
do1okt20:00Concerto delle suore met Ton KoopmanNationaal Vrouwen Jeugdkoor & Amsterdam Baroque Orchestra20:00 Musis Sacrum, Arnhem
za18jul20:15Openingsconcert Internationaal Orgelfestival Haarlem - GEANNULEERDNationaal Gemengd Jeugdkoor o.l.v. Sigvards Klava20:15 St. Bavokerk, Haarlem
zo28jun14:15Zomerconcert Nationale Koren - GEANNULEERD14:15 Dominicuskerk, Utrecht
zo21jun10:30Nationaal Kinderkoor - Bergkerk - GEANNULEERD10:30 Bergkerk, Amersfoort
zo24mei19:008e Symphonie Gustav Mahler - GEANNULEERDGustav Mahler Jugendorchester - Daniel Harding19:00 Philharmonie Luxembourg
do21mei20:008e Symphonie Gustav Mahler - GEANNULEERDGustav Mahler Jugendorchester - Daniel Harding20:00 Die Kölner Philharmonie
di19mei20:008e Symphonie Gustav Mahler - GEANNULEERDGustav Mahler Jugendorchester - Daniel Harding20:00 Elbphilharmonie Hamburg
ma18mei20:008e Symphonie Gustav Mahler - GEANNULEERDGustav Mahler Jugendorchester - Daniel Harding20:00 Elbphilharmonie Hamburg
za16mei14:158e Symphonie Gustav Mahler - GEANNULEERDGustav Mahler Jugendorchester - Daniel Harding14:15 Concertgebouw Amsterdam
vr15mei20:158e Symphonie Gustav Mahler - GEANNULEERDGustav Mahler Jugendorchester - Daniel Harding20:15 Concertgebouw Amsterdam
zo10mei20:153e Symphonie Gustav Mahler - GEANNULEERDKoninklijk Concertgebouworkest20:15 Concertgebouw Amsterdam
zo3mei14:00Sigvards Klava dirigeert het Nationaal Vrouwen Jeugdkoor - GEANNULEERD14:00 Theaterkerk, Bemmel
za2mei20:00Sigvards Klava dirigeert het Nationaal Vrouwen Jeugdkoor - GEANNULEERD20:00 Waalse Kerk, Amsterdam
zo19apr10:00Nationaal Vrouwen Jeugdkoor - Bergkerk - GEANNULEERD10:00 Bergkerk Amersfoort
za11apr19:30Matthäus Passion - GEANNULEERDRotterdams Philharmonisch Orkest19:30 De Doelen, Rotterdam
vr10apr19:30Matthäus Passion - GEANNULEERDRotterdams Philharmonisch Orkest19:30 De Doelen, Rotterdam
do9apr19:30Matthäus Passion - GEANNULEERDRotterdams Philharmonisch Orkest19:30 De Doelen, Rotterdam
zo5apr12:00Matthäus Passion - J.S. Bach - GEANNULEERDKoninklijk Concertgebouworkest - Trevor Pinnock12:00 Concertgebouw Amsterdam
vr3apr19:00Matthäus Passion - J.S. Bach - GEANNULEERDKoninklijk Concertgebouworkest - Trevor Pinnock19:00 Concertgebouw Amsterdam
zo22mrt10:00Solistenensemble Nationaal Gemengd Jeugdkoor - Bergkerk - GEANNULEERD10:00 Bergkerk Amersfoort
zo23feb14:15Die Frau ohne Schatten - Richard StraussRotterdams Philharmonisch Orkest - Yannick Nézet-Séguin14:15 De Doelen, Rotterdam
za28dec19:00Janine Jansen en het Nationaal Vrouwen Jeugdkoor19:00 Nicolaïkerk Utrecht
zo15dec14:00Kerstconcert Nationaal Vrouwen Jeugdkoor14:00 Landsmeer
zo8dec14:15Robert Schumann Szenen aus Goethes 'Faust'Koninklijk Concertgebouworkest - Sir John Eliot Gardiner14:15 Concertgebouw Amsterdam
vr6dec20:15Robert Schumann - Szenen aus Goethes 'Faust'Koninklijk Concertgebouworkest - Sir John Eliot Gardiner20:15 Concertgebouw Amsterdam
zo17nov19:30JubileumconcertNationale Koren - 30 jaar!19:30 Grote Zaal
zo17nov10:30Masterclass Dame Emma KirkbyNationale Koren - 30 jaar!10:30 TivoliVredenburg, Hertz-zaal
za26okt14:00Totaliter Aliter - Peter VighFestival Mystieke Vrouwen - Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, Black Pencil 14:00 Noorderkerk
vr18okt20:15Slotconcert Hart & Ziel20:15 TivoliVredenburg
za12okt20:00Dichtersbal in VondelCSNationaal Jongenskoor20:00 Vondel CS
za28sep20:15The Shadows of Time - Henri Dutilleuxphilharmonie zuidnederland - Jun Märkl20:15 Muziekgebouw Eindhoven
vr27sep20:00The Shadows of Time - Henri Dutilleuxphilharmonie zuidnederland - Jun Märkl20:00 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zo22sep14:15War Requiem - Benjamin BrittenHerdenking 75 jaar Slag om Arnhem14:15 Musis Sacrum Arnhem
za21sep20:30War Requiem - Benjamin BrittenHerdenking 75 jaar Slag om Arnhem20:30 Musis Sacrum Arnhem
vr28jun20:00Requiem W.A. MozartOpeningsconcert Koorbiënnale Haarlem20:00 Haarlem
zo16jun10:00Bergkerk AmersfoortNationaal Kinderkoor10:00 Bergkerk Amersfoort
zo9jun15:00Aus LICHT - K.H. StockhausenHolland Festival15:00 Gashouder Amsterdam
vr7jun20:15Szenen aus Goethes 'Faust' - Robert SchumannVrijdag van Vredenburg Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz20:15 TivoliVredenburg
wo5jun15:00Aus LICHT - K.H. StockhausenHolland Festival15:00 Gashouder Amsterdam
za1jun15:00Aus LICHT - K.H. StockhausenHolland Festival15:00 Gashouder Amsterdam
za1jun13:00Franz Schreker - Die GezeichnetenZaterdagMatinee - Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz13:00 Concertgebouw Amsterdam
za18mei21:00Out of the BlueRadio Filharmonisch Orkest - Nationaal Vrouwen Jeugdkoor - Thomas van Luyn21:00 TivoliVredenburg
di16apr19:30Matthäus PassionNederlands Kamerorkest - Bart van Reyn- Vlaams Radiokoor - Nationaal Kinderkoor19:30 Kerkrade
ma15apr19:30Matthäus PassionNederlands Kamerorkest - Marc Albrecht - Vlaams Radiokoor - Nationaal Jongenskoor19:30 Concertgebouw Amsterdam
za13apr19:30Matthäus PassionNederlands Kamerorkest - Marc Albrecht - Vlaams Radiokoor - Nationaal Jongenskoor19:30 Concertgebouw Amsterdam
do4apr20:15Peter Vigh 'Totaliter Aliter' - serie ScherpdenkersNationaal Vrouwen Jeugdkoor - Ensemble Black Pencil20:15 Concertgebouw Amsterdam
wo3apr20:15Peter Vigh 'Totaliter Aliter' - serie ScherpdenkersNationaal Vrouwen Jeugdkoor - Ensemble Black Pencil20:15 Muziekgebouw Eindhoven
za23mrt14:15Johannes Passion - J.S. BachNationaal Gemengd Jeugdkoor - Musici Koninklijk Concertgebouworkest14:15 Muziekgebouw aan't IJ, Amsterdam
za16feb14:15ZaterdagMatinee - Liederen en dansen van de doodRadio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Kinderen uit het Nationaal Kinderkoor en Nationaal Jongenskoor14:15 Concertgebouw Amsterdam
za19jan14:15ZaterdagMatinee - Unsuk Chin - Le chant des enfants des étoiles14:15 Concertgebouw Amsterdam
zo14okt14:15War Requiem - Benjamin BrittenKoninklijk Concertgebouworkest, Gianadrea Noseda, dirigent, m.m.v. het Nationaal Jongenskoor14:15 Het Concertgebouw, Amsterdam
vr12okt20:15War Requiem - Benjamin BrittenKoninklijk Concertgebouworkest, Gianandrea Noseda dirigent, m.m.v. het Nationaal Jongenskoor20:15 Het Concertgebouw, Amsterdam
do11okt20:15War Requiem - Benjamin BrittenKoninklijk Concertgebouworkest, Gianandrea Noseda dirigent, m.m.v. het Nationaal Jongenskoor20:15 Het Concertgebouw, Amsterdam
za6okt20:30Caplet en Fauré - Juwelen van Franse bodemNationaal Vrouwen Jeugdkoor, Nationaal Gemengd Jeugdkoor, DoelenKwartet, Ed Spanjaard - dirigent20:30 Laurenskerk, Rotterdam
za29sep15:00Jeanne d´Arc au bûcher - Arthur HonnegerKoninklijk Concertgebouworkest, Stėphane Denève - dirigent, m.m.v. het Nationaal Kinderkoor15:00 De Doelen, Rotterdam
vr28sep20:15Jeanne d´Arc au bûcher - Arthur HonnegerKoninklijk Concertgebouworkest, Stėphane Denève - dirigent, m.m.v. het Nationaal Kinderkoor20:15 Het Concertgebouw, Amsterdam
do27sep20:15Jeanne d´Arc au bûcher - Arthur HonnegerKoninklijk Concertgebouworkest, Stėphane Denève - dirigent, m.m.v. het Nationaal Kinderkoor20:15 Het Concertgebouw, Amsterdam
zo23sepHele dag700 jaar Illustre Lieve Vrouwe BroederschapNationaal Vrouwen Jeugdkoor(Hele dag: zondag) Sint Jan, 's-Hertogenbosch
do30augHele dagMasterclass choir singing and music education Eurovox 2018 - Den HaagIrene Verburg, Wilma ten Wolde(Hele dag: donderdag) Koninklijk Conservatorium, Den Haag
zo10jun14:30Kamermuziekfestival - Landgoed de Paltz, SoestDirigentenmasterclass - Jos van der Sijde, Irene Verburg, Wilma ten Wolde14:30 Landgoed De Paltz
zo10jun13:00Kamermuziekfestival - Landgoed de Paltz, SoestNationaal Jongenskoor - Irene Verburg dirigent13:00 Landgoed De Paltz
vr4mei21:15ComPassie, een universele passie met Iván FischerOrkest van de Achttiende Eeuw, Nationaal Gemengd Jeugdkoor, Nationaal Kinderkoor21:15 Concertgebouw Amsterdam
za23dec20:153e Symphonie Gustav Mahler20:15 TivoliVredenburg
wo20dec12:30Lunchconcert ConcertgebouwNationaal Gemengd Jeugdkoor12:30 Het Concertgebouw, Amsterdam
do25mei00:00Concertreis Denemarken25 mei t/m 28 mei 201700:00 Musikhuset Aarhus, Symfonisk Sal
do4mei21:15- 22:154 Mei Concert21:15 - 22:15 Concertgebouw Amsterdam
za25mrt13:30Intermezzo - Richard Strauss - ZaterdagMatinee13:30
za10dec14:15- 16:35El Niño - John AdamsZaterdagMatinee14:15 - 16:35 Concertgebouw Amsterdam